Chovatelská stanice of Youwentis English

CHS of Youwentis
A3 Ch. Vinnie
Blackie
Šeltie
Martínek
Akce
Kontakty Tato ikonka informuje o aktivitě dané osoby. ICQ
Odkazy
VZPOMÍNÁME
Počítadlo přístupů
To jsem já
Blackie > To jsem já

Foto: Ivan Růžička 

Haf, mé jméno je BLACKIE (Devil´s Doll) a narodila jsem se 30. 8. 2007 v chovatelské stanici z Ďáblovy studánky jako jeden ze sedmi ďáblíků (jsme 3 fenky a 4 pejskové).

7 ďáblíků

Panička dlouho vybírala chovatelskou stanici odkud si pořídí štěňátko svých snů, toužila po samostatné (no, někdy až moc...), veselé (tak to rozhodně!), dravé (panička jen zalepuje kousance, které v rámci boje o míček OMYLEM způsobím - dobře jí tak!) a mazlivé šeltince (hlavně s páníčkem) - tak to jsem přesně já, černo-černá, promiňte černo-bílá, ďáblova panenka!

 

6 týdnů     8 týdnů

10 týdnů     9 měsíců

Na rozdíl od Vinnie si užívám "dětství" bez intenzivního výcviku :-) Panička říká, že mě nejdřív musí socializovat a tak všude chodím a jezdím s ní (už ani v autě často neblinkám.....), užívám si své "roztomilosti" a toho, že mi všichni všechno prominou a tak zlobím jak se dá a čekám, až dospěju...... Nejblíž k nám bydlí bráška Kventy - Opička (Deliquent) a také s ním se nejčastěji potkávám na agility kam pravidelně doprovázím svou starší sestřičku Vinnie - jen na Mistrovství světa do Finska mě prý letos nevezmou :-( Další sestřička, kterou občas potkáváme na závodech je Tessy.

Kventy - Opička     hrátky s Kventym

s Tessynkou     Tessy

s Vinnie     s Vinnie podruhé

 

                                     OTEC                                                       MATKA

      Mystic Moonlight Black Martini Bianco     JCh. Josephine z Ďáblovy studánky