Chovatelská stanice of Youwentis English

CHS of Youwentis
A3 Ch. Vinnie
Blackie
Šeltie
Martínek
Akce
Kontakty Tato ikonka informuje o aktivitě dané osoby. ICQ
Odkazy
VZPOMÍNÁME
Počítadlo přístupů
To jsem já
A3 Ch. Vinnie > To jsem já

 

 

 

IMCA 2006

 

Ahoj, jmenuji se A3 Ch. VINNIE a jsem dlouho očekávanou psí kamarádkou Charlieho-kinga a nejšikovnějším pejske.m své paničky Moniky :-)

Narodila jsem se 20. května 2003 (v předvečer svátku svojí paničky), v chovatelské stanici Moravské srdce jako jedno z šesti štěňátek. Mám dva brášky - Vikomta a Valmonta, tři ségry – Valerii, Vandu a Vendy. Byla jsem největším žroutem, nejhorším rarachem, ale nejšikovnějším štěňátkem a proto si mě moje panička vybrala. Jako svůj narozeninový dáreček si mě odvezla do své smečky v Kladně, kde mi začal nový, báječný život!!!!

12 měsíců

Celou cestu z Kroměříže jsem v autě strávila vedle podivného psa bez čumáčku a až později jsem zjistila, že je to můj VELKÝ BRATR a učitel..... V novém domově to bylo moc pěkné, měla jsem tam připravený nový pelíšek, spousty hraček a co hlavně, dávali mi do mističky samé dobrůtky a pěkně mě rozmazlovali :-) Musela jsem se moc snažit, aby mě "pán domu" (jak se s oblibou nechá titulovat) začal považovat za svou kamarádku. Ale jako každá ženská jsem všemi mastmi mazaná, tak se mi to po pár dnech povedlo a dnes mě musí poslouchat on, CHA! :-o

2 měsíce

Výlet do ZOO

Panička mě nešetřila a již od prvních dnů pro mě připravovala různé zážitky a zkušenosti - jízdou MHD počínaje, přes různé výlety po celé ČR a návštěvou ZOO v Praze konče. Byla jsem představena celé rodině a ta si mě ihned oblíbila - především hodnou tetu Zuzanku mám omotanou kolem pacičky a udělá pro mě cokoliv si vymyslím :-) Už po pár dnech jsme začali chodit na cvičák a tam jsem všechny ohromovala jak moc jsem šikovná. V létě jsem byla na různých táborech a stal se ze mě agiliťák tělem i duší.......

3 měsíce

3 měsíce - Větřkovice

Pocit závodníka jsem si poprvé vyzkoušela na závodech v Kladně (květen 2004), kde jsem v kategorii juniorů - small všechny převálcovala a poprvé na stupních vítězů stála. Na dalších závodech jsem to natřela i "borderkám" - vyhrála jsem další juniory v Hradci Králové. A do třetice - mé poslední "junioří" závody nedopadly jinak - opět jsem zvítězila :-)

Jsem "štěně" (tak mi říká panička) hodně vitální, proto mi je nabízeno spousta aktivit. Agility je pro nás prioritou, ale ve volném čase zkoušíme i poslušnost, flyball a umím i pár prvků z tance se psem. Mám spoustu psích kamarádů se kterýma vyvádím neustále "lotroviny" (to mám ale vrozené, protože zlobím už odmala.....) a slušně se chovám jen ve společnosti nebo na zkouškách......

Jinak se mám báječně, panička mě rozmazluje, bere mě všude s sebou po vlastech českých, ale i do ciziny. Byla jsem už v Rakousku, ve Francii, v Itálii, ve Slovinsku a v roce 2004 jsem byla dokonce u moře v Chorvatsku. To byla náááádhera, takový veliký rybník, celé se to houpalo, bylo to slané a plné různých mořských potvůrek. A tam jsem se naučila plavat :-)

Chorvatsko 2004

Chorvatsko 2004

Na bonitaci při mezinárodní výstavě v Brně jsem byla moc krásná, tak mě slíbili, že můžu mít štěňátka. Trochu jsem se "vytahovala" a tak mi naměřili celých 34,5 cm (do papírů napsali ale jenom 34 cm, haf!). Jsem moc ráda, že si konečně můžu oficiálně hledat ženicha a panička vypadá tak nějak šťastnější.

Myslím si, že své paničce dělám jen radost a že je moc ráda, že si vybrala zrovinka mě :-) HAF!

Chorvatsko 2004

Vinnie 18 měsíců

OTEC

MATKA

ICY MAGIC Sněžný tygr

ROMANCE BLACK Moravské srdce