Chovatelská stanice of Youwentis English

CHS of Youwentis
A3 Ch. Vinnie
Blackie
Šeltie
Martínek
Akce
Kontakty Tato ikonka informuje o aktivitě dané osoby. ICQ
Odkazy
VZPOMÍNÁME
Počítadlo přístupů
Agility výsledky
A3 Ch. Vinnie > Agility výsledky

 

Autorská práva: Pavla Dušková

2010

Datum

Místo

Běh

Rozhodčí

CH

O

PR

Pořadí

Poznámka

20. 11.

Kladno

A

W. A. Kelders (NL)

.

.

DIS

.

20. 11.

Kladno

J

W. A. Kelders (NL)

.

.

.

DIS

čistý běh po opraveném startu

20. 11.

Kladno

SA3

W. A. Kelders (NL)

.

.

.

DIS

čistý běh po opraveném startu

21. 11.

Kladno

J

W. A. Kelders (NL)

 0

0

3,92

5./45

.

21. 11.

Kladno

SA3

W. A. Kelders (NL)

.

.

 .

DIS

21. 11.

Kladno

Finále

W. A. Kelders (NL)

.

.

.

DIS

.

Datum

Místo

Běh

Rozhodčí

CH

O

PR

Pořadí

Poznámka

15. 10.

Mistrovství šeltií - Švýcarsko

SA3

Graber (CH)

0

0

3,74 

4V./17

.

15. 10.

Mistrovství šeltií - Švýcarsko

SJ3

Graber (CH)

.

.

.

DIS

.

16. 10.

Mistrovství šeltií - Švýcarsko

SA3

Graber (CH)

0

0

4,23

2.V/43

.

16. 10.

Mistrovství šeltií - Švýcarsko

SJ3

Schiltz (LUX)

 0

0

4,74

18./44

.

17. 10.

Mistrovství šeltií - Švýcarsko

J - team

Graber (CH)

0

0

4,65

14./151

 .

17. 10.

Mistrovství šeltií - Švýcarsko

A - team

Schiltz (LUX)

0

0

3,94

42./152

2. místo team - CELKEM

Datum

Místo

Běh

Rozhodčí

CH

O

PR

Pořadí

Poznámka

25. 9.

Děčín

A - finále

Glabazňa (SK)

0

0

?

1./?

 

25. 9.

Děčín

SA3

Glabazňa (SK)

 .

 

DIS

oprava houpačky 

25. 9.

Děčín

J

Glabazňa (SK)

0

0

?

1./?

Datum

Místo

Běh

Rozhodčí

CH

O

PR

Pořadí

Poznámka

18. 9.

Chvalnov

A

Lione (IT)

0

0

4,39 

1./37

18. 9.

Chvalnov

J

Glabazňa (SK)

1

0

4,22

6./37

laťka

18. 9.

Chvalnov

SA3

Hüppe (AT)

0

0

4,45

2.V/11

19. 9.

Chvalnov

A

Glabazňa (SK)

 0

0

4,29

3./36

19. 9.

Chvalnov

J

Hüppe (AT)

0

0

4,21

3./36

 

19. 9.

Chvalnov

SA3

Lione (IT)

0

0

4,12

1.V/10

CHVALNOVSKÝ POHODÁŘ SMALL

Datum

Místo

Běh

Rozhodčí

CH

O

PR

Pořadí

Poznámka

11. 9.

MR Žamberk

J - jedn.

Schjelderup (NO)

 

 

 

DIS

 

11. 9.

MR Žamberk

A - dr.

Schjelderup (NO)

0

0

4,69

?

9. místo družstvo

11. 9.

MR Žamberk

CACIAg.

Schjelderup (NO)

1

1

4,45

13./21

 

12. 9.

MR Žamberk

J - dr.

Glabazňa (SK)

0

0

4,63

?

1. místo družstvo

12. 9.

MR Žamberk

A - jden.

Spolek

 

 

 

nest.

CELKEM 3. místo družstvo!!!!!

Datum

Místo

Běh

Rozhodčí

CH

O

PR

Pořadí

Poznámka

31. 7.

Louny

SA3

Podmolová

0

0 4,44 1.V/5

 

8. 8.

Louny

SA3

Vostrá

4,55 

2.V/5

Datum

Místo

Běh

Rozhodčí

CH

O

PR

Pořadí

Poznámka

19. 6.

QZ - Kyje

A

Ton v. d. Laar (NL)

1

.

4,28

12

 

19. 6.

QZ - Kyje

A

Spolek

0

0

4,5

2.

 

19. 6.

QZ - Kyje

A

Ton v. d. Laar (NL)

 .

DIS

 

19. 6.

QZ - Kyje

J

Rybář

0

0

4,50

5.

 

20. 6.

QZ - Kyje

A

Ton v. d. Laar (NL)

.

.

.

DIS

 

20. 6.

QZ - Kyje

A

Ton v. d. Laar (NL)

0

0

4,74

3.

 

20. 6.

QZ - Kyje

A

Spolek

0

0

4,53

3.

 

20. 6.

QZ - Kyje

J

Rybář

0

0

?

3.

Datum

Místo

Běh

Rozhodčí

CH

O

PR

Pořadí

Poznámka

29. 5.

QZ - Nučice

A

Kirillov (RUS)

.

.

.

DIS

 

29. 5.

QZ - Nučice

A

Kirillov (RUS)

0

0

3,9

3.

 

29. 5.

QZ - Nučice

A

Kirillov (RUS)

 .

DIS

 

29. 5.

QZ - Nučice

J

Rybář

0

0

4,16

8.

 

30. 5.

QZ - Nučice

A

Kirillov (RUS)

.

.

.

DIS

 

30. 5.

QZ - Nučice

A

Kirillov (RUS)

.

.

.

DIS

 

30. 5.

QZ - Nučice

A

Kirillov (RUS)

0

0

3,97

2.

 

30. 5.

QZ - Nučice

J

Spolek

0

0

4,53

10.

Datum

Místo

Běh

Rozhodčí

CH

O

PR

Pořadí

Poznámka

15. 5.

Czech Open

A

Glabazňa

0

0

4,37

2./24

 

15. 5.

Czech Open

J

Sabine Mac-Nelly (D)

0

0

4,75

1./24

 

15. 5.

Czech Open

A

Sabine Mac-Nelly (D)

 

 

 

DIS

 

15. 5.

Czech Open

J

Glabazňa

0

0

4,86

2./24

 

16. 5.

Czech Open

J

Sabine Mac-Nelly (D)

0

0

4,94

1./23

 

16. 5.

Czech Open

A

Glabazňa

3,49 

6./21

 

16. 5.

Czech Open

J-finále

Grygar

0

0

4,44

1./9

 

16. 5.

Czech Open

A-finále

Glabazňa

0

0

4,76

3./9

Datum

Místo

Běh

Rozhodčí

CH

O

PR

Pořadí

Poznámka

9. 5.

Top Cup

A

Juan García Rudilla (SPA)

1

0

5,1

3./10

laťka

9. 5.

Top Cup

SA3

Juan García Rudilla (SPA)

 

 

 

DIS

 

9. 5.

Top Cup

A-Finále

Juan García Rudilla (SPA)

0

0

4,62

2./5

Datum

Místo

Běh

Rozhodčí

CH

O

PR

Pořadí

Poznámka

8. 5.

Kennel Cup

J

 

8. 5.

Kennel Cup

SA3

Glabazňa

 

 

 

3./VD

Datum

Místo

Běh

Rozhodčí

CH

O

PR

Pořadí

Poznámka

1. 5.

MR šeltií

J

Jansson (SWE)

0

1

3,87 

17/29

koberec

1. 5.

MR šeltií

J

Grygar

0

0

4,496

1./29

CACAg.

1. 5.

MR šeltií

A

Jansson (SWE)

1

1

3,62

16./31

laťka, látkáč

MR šeltií

2. 5.

MR šeltií

J

Jansson (SWE)

0

0

4,17

4./28

 

2. 5.

MR šeltií

A

Jansson (SWE)

0

0

3,9

5./27

CACAg.

2. 5.

MR šeltií

J

Grygar

0

0

?

?./

3. místo

MR šeltií

Datum

Místo

Běh

Rozhodčí

CH

O

PR

Pořadí

Poznámka

13. 2.

Kladno

J

Glabazňa

0

0

4,29

2./34

umělá tráva

13. 2.

Kladno

A

Glabazňa

0

0

3,96

2./34

 

13. 2.

Kladno

SA3

Glabazňa

0

0

3,94

1V/9

 

13. 2.

Kladno

Finále

Glabazňa

0

0

3,97

1./11

Datum

Místo

Běh

Rozhodčí

CH

O

PR

Pořadí

Poznámka

31. 1.

Praha PVA

SA3

Grygar

0

0

3,496

1V/4

použit stůl

31. 1.

Praha PVA

SA3

Grygar

 

 

 

DIS

koberec

Datum

Místo

Běh

Rozhodčí

CH

O

PR

Pořadí

Poznámka

2. 1.

Louny

SA3

Rybář

0

0

4,08 

2V/11

koberec

2. 1.

Louny

J

Grygar

0

0

4,62

1./38

.

2. 1.

Louny

A

Rybář

2

0

4,50

12./38

laťka, houpačka

3. 1.

Louny

SA3

Grygar

 .

 .

.

DIS

trénink houpačka

3. 1.

Louny

A

Grygar

.

.

.

DIS

trénink houpačka

3. 1.

Louny

J

Rybář

1

0

4,31

5./33

laťka, nejrychlejší čas

 

2008

2009

2006

2007

2005

2004

 IMCA 2006